blog Justyny i Moniki
HISTORIE

Trzyczęściowy cykl przedstawiający historie powstania niektórych przebojów Czerwonych Gitar:


Część I - 10 piosenek

Część II - 10 piosenek

Część III - 11 piosenek

PLAYLISTY

Zestawienia 10 przebojów Czerwonych Gitar na każdą porę roku:

1. Wiosna
2. Lato
3. Jesień
4. Zima
STATYSTYKA
stat4u

W najbliższą niedzielę – 9 kwietnia – tematem przewodnim odcinka „Jaka to melodia” będą przeboje Czerwonych Gitar. O zespole opowiadać będzie dziennikarka Maria Szabłowska, a jednym z zawodników będzie Łukasz Kleszowski – autor tekstów do takich piosenek Czerwonych Gitar, jak: „Trochę przed wieczorem”, „Tak jak wtedy”, „Te dwie chwile” czy „Podajmy sobie ręce”. Razem z Łukaszem zapraszamy do oglądania niedzielnego odcinka o godz. 18:35, na antenie TVP 1.

5 Responses to „Jaka to melodia”… Czerwonych Gitar?

  • No wreszcie .Lepiej póżno niż wcale .Tylko szkoda że bez udziału zespołu .

  • Czy to nie jest trochę nietaktem? Program o zespole bez zespołu. Dziwię się panu Janowskiemu (prowadził jubileuszowy koncert Czerwonych Gitar w Operze Leśnej) chyba, że nic nie ma do gadania w sprawie zapraszania gości do prowadzonego przez siebie programu!

  • A gdyby tak po wielu latach Podali sobie ręce? wszak cuda się zdarzają nawet wśród tych najbardziej zatwardziałych…

  • Pierwszy cud to się zdarzył w 1991 r . ,gdy zespół wrócił na scene . Czy nastąpi drugi ,niewiadomo . Myślę że indywidualnie każdy z żyjących członków tego pierwszego składu o tym myśli , tylko jak tu pierwszy wyjść z taką propozycją .

  • Moje trzy grosze na temat:1) Do opowiadania o CG zaprosiłbym Panów D.Michalskiego i M.Gaszyńskiego…,Nadworni tekściarze a Pani A.Osiecka to zdecydowanie okres 2)Prowadzący śpiewając „Niebo z moich stron” troszeczkę zmienił tekst…3)Według mnie na koniec jednak powinien wystąpić zespół CG z piosenką np. „Podajmy sobie ręce”…Są to oczywiście tylko moje subiektywne odczucia…i skromne uwagi…

ARCHIWUM