blog Justyny i Moniki
HISTORIE

Trzyczęściowy cykl przedstawiający historie powstania niektórych przebojów Czerwonych Gitar:


Część I - 10 piosenek

Część II - 10 piosenek

Część III - 11 piosenek

PLAYLISTY

Zestawienia 10 przebojów Czerwonych Gitar na każdą porę roku:

1. Wiosna
2. Lato
3. Jesień
4. Zima
STATYSTYKA
stat4u

Koncert Wspomnień upamiętniający 30. rocznicę śmierci i 70. rocznicę urodzin Krzysztofa Klenczona odbędzie się już w najbliższą sobotę – 12 listopada. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszano również we wczorajszym wydaniu „Teleexpressu”.

My tymczasem przypominamy, że bilety w cenach 80, 100, 120 oraz 150 PLN  można jeszcze cały czas nabyć za pośrednictwem portali: Eventim oraz eBilet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej i sklepach sieci EMPIK.

Jak mówi Jerzy Skrzypczyk – lider Czerwonych Gitar: „Przygotowując, repertuar oprócz największych przebojów, chcemy przypomnieć kilka piosenek Krzysztofa, których nigdy nie wykonywaliśmy na koncertach, a które na pewno przypomnienia są warte.”
Ten wyjątkowy koncert ma trwać około  dwóch godzin. W programie znajdą się piosenki muzyka zarówno z okresu jego współpracy z zespołem Czerwone Gitary, jak i grupą Trzy Korony. Posłuchać będzie można także utworów, które powstały podczas pobytu artysty w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy w swojej historii Czerwone Gitary będą również akompaniowały wszystkim wykonawcom zaproszonym do udziału w koncercie. Szykuje się zatem naprawdę fantastyczna uroczystość do udziału, w której Was bardzo serdecznie zachęcamy!

ARCHIWUM