blog Justyny i Moniki
HISTORIE

Trzyczęściowy cykl przedstawiający historie powstania niektórych przebojów Czerwonych Gitar:


Część I - 10 piosenek

Część II - 10 piosenek

Część III - 11 piosenek

PLAYLISTY

Zestawienia 10 przebojów Czerwonych Gitar na każdą porę roku:

1. Wiosna
2. Lato
3. Jesień
4. Zima
STATYSTYKA
stat4u

Drodzy Fani, już nie raz pokazaliśmy że głosowanie to nie pierwszyzna dla fanów Czerwonych Gitar, więc na pewno teraz też damy radę. Tym razem  naszych głosów potrzebuje hit Czerwonych Gitar „Kwiaty we włosach” oraz Krzysztofa Klenczona i Trzech Koron – „Nie przejdziemy do historii”, które znalazły się wśród 399 propozycji na Liście Przebojów Super Star. Obecnie pierwszy z utworów zawędrował na 26 miejsce, a drugi na pozycję 49. Dzięki naszym  głosom obie piosenki mogą wspiąć się wyżej. Aby móc zagłosować, trzeba się zalogować. No to do dzieła!

4 Responses to Lista Przebojów Super Star

  • Oczywiście, że zagłosujemy ale bardzo chcielibyśmy już głosować na nowe piosenki, bo nowej płyty nie było od 7 lat… I z wielką nadzieją na nią czekamy bo dawno już były informacje, że ma się ukazać.

  • Zmiana tematu
    Mam pytanie. Czy Wy tez tak macie że przy próbie wejścia na oficjalną stronę naszego zespołu, połączenie zostaje zresetowane a ochrona blokuje złośliwe oprogramowanie??

  • Tak, rzeczywiście tak się dzieje. W związku z tym mamy też mały problem z pocztą blogową. Prosimy Was zatem o cierpliwość, a wszelkie pytania do nas, aż do usunięcia awarii, kierujcie na razie na GG: 5927989 bądź ewentualnie na stary adres pocztowy: tysia_monia@autograf.pl.

  • Na szczęście już po awarii, strona i poczta działają znów bez zarzutu :) (Przynajmniej u nas, mamy nadzieję, że u Was też :)

    Pozdrawiamy!

ARCHIWUM