blog Justyny i Moniki

Jeszcze tak niedawno pisałyśmy na blogu o koncercie zespołu w Kazimierzu Dolnym, otwierającym tegoroczny letni sezon koncertowy, tymczasem wczoraj Czerwone Gitary zamknęły go fantastycznym występem w łódzkim Klubie Wytwórnia. Tych pięć miesięcy, jak zawsze, minęło bardzo szybko. Począwszy od 1 maja, a skończywszy na 30 września, zespół zagrał dla swoich fanów z całej Polski i nie tylko (bo pamiętamy o niedawnej wizycie na Litwie) około 40 koncertów! Bus Czerwonych Gitar  przemierzał co weekend setki kilometrów. Muzycy zawitali w tym roku m.in. do Świdnicy, Dąbrowy Górniczej, Bydgoszczy, Dębicy, Korsz, Moniek, Zbąszynia, Jasła, Częstochowy i Tarnowa. Nie można też zapomnieć o trzech, fantastycznych tournee nad morzem. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak uznać tegoroczny letni sezon koncertowy za zamknięty. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że był on bardzo udany.

Niezmiernie cieszy nas, że jako fani dzieliliście się z nami swoimi wrażeniami z koncertów w komentarzach na blogu:
Oto niektóre z nich:

„Jestem zachwycona koncertem w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj było naprawdę cudownie. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy i klaskaliśmy w rytm melodii Czerwonych Gitar. Dziękuję, że byliście z nami! ”
Daria

„Koncert w Dąbrowie Górniczej był świetny !!! : )”
Angelika

„Niedzielny koncert zespołu Czerwone Gitary w Adamowie był wspaniały, niezapomniane chwile i wspaniała impreza. Oby więcej takich imprez w naszej okolicy. Pozdrawiam zespół i wszystkich fanów.”
Iwona

„Byłem w Starym Siole na koncercie, chłopaki dali czadu !!”
Kacper

„Wczorajszy tj.5.08.2012r. koncert zespołu w Zbąszyniu był ogromnym przeżyciem dla wielu fanów zespołu i był wspaniałym przeżyciem. W imieniu swoim i innych serdecznie dziękujemy.”
Wiesława

Takie komentarze czyta się naprawdę z ogromną przyjemnością! Teraz przed nami jesienno-zimowe koncerty zespołu, do udziału w których serdecznie Was zachęcamy!

Pierwszy z nich odbędzie się 11 października w Gdańsku w ramach imprezy zamkniętej. Jednak dwa dni później już wszystkich sympatyków zapraszamy do Góry Kalwarii. Więcej o tym koncercie w poście:

ARCHIWUM