blog Justyny i Moniki

Choć nastał sezon jesienno-zimowy, dla Czerwonych Gitar najbliższy czas zapowiada się niezwykle pracowicie. Już w tę środę  muzycy ruszają w pierwszą listopadową trasę. 7 listopada odwiedzą świdniczan już po raz drugi w tym roku. (W maju grupa była gwiazdą tegorocznych Dni Świdnicy). Panowie wystąpią tam w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Start występu o godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł są już do kupienia w kasie ŚOK-u oraz Informacji Turystycznej. EDIT: Koncert obędzie się 16 listopada br.

Dzień później grupa pojawi się w Kinoteatrze „Zbyszko” w Dzierżoniowie. Początek koncertu również jest zaplanowany na godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zo są do nabycia w kasie kinoteatru oraz w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury (pokój 4 i 11 na I piętrze) EDIT: Koncert odwołany

W piątek – 9.11 – Czerwone Gitary zagrają w Brzeskim Centrum Kultury. Start tradycyjnie o 19:00. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w BCK. EDIT: Koncert odbędzie się 17 listopada br.

Dwa dni później – 11.11 – zespół będzie już u naszych zachodnich sąsiadów. Grupa już po raz czwarty w swojej historii wystąpi w Hali Arena w Oberhausen. Szczegóły dotyczące tego koncertu podawałyśmy w poście:

Jednak na tym nie koniec. W poniedziałek – 12.11 – o godz. 17:00 muzyków czeka jeszcze występ w Świętoszowie.

ARCHIWUM