blog Justyny i Moniki
HISTORIE

Trzyczęściowy cykl przedstawiający historie powstania niektórych przebojów Czerwonych Gitar:


Część I - 10 piosenek

Część II - 10 piosenek

Część III - 11 piosenek

PLAYLISTY

Zestawienia 10 przebojów Czerwonych Gitar na każdą porę roku:

1. Wiosna
2. Lato
3. Jesień
4. Zima
STATYSTYKA
stat4u

Za nami już trzecia edycja Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona, który odbywa się od 2013 roku w Pułtusku – mieście, w którym muzyk się urodził. W niedzielę – 28 czerwca – do Pułtuska zawitały także Czerwone Gitary. Podczas wieczornego koncertu nie zabrakło oczywiście takich piosenek Krzysztofa Klenczona jak „Powiedz stary, gdzieś ty był”, „Kwiaty we włosach” czy „10 w skali Beauforta”. Pułtuska publiczność mogła również posłuchać m.in. utworów „Gdy kiedyś znów zawołam cię” czy „Nie licz dni”.  Muzycy zaprezentowali także kilka piosenek ze swojej najnowszej płyty „Jeszcze raz”, a wśród nich na nowo zaaranżowany utwór  „Samotny cygan”, do którego Krzysztof Klenczon napisał zarówno muzykę, jak i tekst.  Zdjęcia z koncertu można zobaczyć poniżej:

(Linki będą aktualizowane na bieżąco)

Źródło: pultusk24.home.pl

2 Responses to III Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona już za nami

  • Dziewczęta
    Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca za fantastyczną „robotę” jaką wykonujecie dla naszego Zespołu. Robicie to zawodowo i obiektywnie. Myślę, że inni wykonawcy mogą nam tylko pozazdrościć. Pozdrawiam serdecznie – Jerzy Skrzypczyk. Do zobaczenia !!!!!

  • Panie Jurku, dziękujemy pięknie za tak ciepłe i serdeczne słowa, a także za wszystko co robicie i za to, że… jesteście!:) Nas jako fanki i autorki bloga bardzo cieszy, że w pewien sposób możemy uwieczniać działalność Zespołu i wciąż trwającą historię Czerwonych Gitar. Pozdrawiamy ciepło cały Zespół i do zobaczenia wkrótce!:)

ARCHIWUM