blog Justyny i Moniki

Czerwone Gitary w trakcie sezonu letniego nierzadko przemierzają Polskę od morza aż po same góry. Nie inaczej było w tym roku. W góry zespół zawitał w drugiej połowie lipca. W piątek – 24.07 – muzycy zagrali koncert na terenie Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. Kilka zdjęć poniżej:

Z kolei na Wybrzeżu Czerwone Gitary występowały tego lata już trzykrotnie. Najpierw 31 lipca w Sopocie, tydzień później – 6 sierpnia – w Kołobrzegu oraz 15 sierpnia we Władysławowie. Jak bawiono się na koncercie w tej ostatniej miejscowości, można zobaczyć tutaj:

One Response to Czerwone Gitary… w górach i nad morzem

  • Witam – w Wikipedii pod hasłem Jerzy Kossela wyczytałem,że od maja tego roku z uwagi na problemy zdrowotne pan Jurek już nie występuje z zespołem. Jeszcze podczas koncertu w moim mieście Częstochowie w kwietniu 2015 przez część koncertu pan Kossela był na scenie. A teraz faktycznie co widać ze zdjęć a także z występu na koncercie Disco Pod Gwiazdami na Polsacie też grał skład bez pana Jurka.Jakoś nic się o tym nie pisze ani na stronie CzG ani na blogu. Życzymy dużo zdrowia Panu Jurkowi z nadzieją że jeszcze sporadycznie będzie mógł współuczestniczyć w koncertach.

ARCHIWUM