blog Justyny i Moniki

W grudniu, który już dziś powitaliśmy, Czerwone Gitary czeka aż 6 koncertów, a pierwszy z nich już w Mikołajki, czyli 6.12. W niedzielę o godz. 18:00 zespół wystąpi w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty” w Kędzierzynie-Koźlu.

W kolejną trasę muzycy wyruszą już w następnym tygodniu. W czwartek – 10 grudnia – o godz. 20:00 przebojów Czerwonych Gitar będzie można posłuchać w „Kijów.Centrum” w Krakowie. Bilety są do nabycia w kasach kina.

Następnego dnia – 11 grudnia – zespół odwiedzi Tarnów. Koncert odbędzie się o godz. 20:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Gumniskiej. Bilety można zakupić w tarnowskim Sklepie Muzycznym Sonic przy ulicy Krakowskiej 2  oraz w sieci sklepów Empik.

W sobotę – 12 grudnia – Czerwone Gitary zagrają koncert w Sanockim Domu Kultury. Początek o godz. 19:00. Bilety można nabyć w kasie SDK.

Natomiast w niedzielę – 13 grudnia – muzycy zawitają do Krosna. Występ jest zaplanowany na godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza.

Bilety na powyższe koncerty można także nabyć online za pośrednictwem stron:

Tegorocznego Sylwestra Czerwone Gitary  spędzą w Zakopanem. By pożegnać rok 2015, a powitać 2016 przy przebojach zespołu, zapraszamy do zakopiańskiego klubu Watra. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00. Informacje oraz rezerwacje pod tel. 512 351 742, e-mail: watra@zakopane-restauracje.pl.

Koncert w Kielcach planowany na wtorek – 15 grudnia – został odwołany przez organizatora. W przypadku innych zmian wpis będzie aktualizowany.

ARCHIWUM