blog Justyny i Moniki

Wraz z długo oczekiwanym majowym weekendem rozpoczyna się z pewnością równie niecierpliwie wyczekiwana przez fanów trasa koncertowa Czerwonych Gitar. O poszczególnych występach będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Zobaczmy zatem, co czeka zespół w najbliższych dniach:

Jak na długi weekend przystało zbliżająca się trasa też nie będzie krótka. Muzycy odwiedzą aż cztery miejscowości. Choć 1 maja to Święto Pracy nasi muzycy spędzą ten dzień bardzo pracowicie, grając aż dwa koncerty. O 14:00 będzie ich można posłuchać w Toporowie, gdzie zagrają na odbywającym się tam od 30 kwietnia do 2 maja Zlocie Młodzieży “Przemiana” zorganizowanym przez Parafię św. Franciszka z Asyżu w Toporowie i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej. Więcej szczegółów tutaj: PLAKAT
W sobotę wieczorem muzycy będą już w Czeladzi, gdzie w nadchodzący weekend świętowane będą dni miasta. Początek koncertu na rynku przewidziany jest na 20:30. W pozostałych dniach wystąpi też Sasha Strunin oraz grupa Hey.

W niedzielę – 2 maja – o godz. 20:30 zapraszamy na dziedziniec zamkowy do Szydłowca. Występ naszych jubilatów uświetni VIII Szydłowieckie Zygmunty.

Tegoroczne Święto Konstytucji 3 maja Czerwone Gitary spędzą z fanami w Opolu na festynie zorganizowanym z okazji narodowej uroczystości. Przy przebojach grupy będzie można bawić się na rynku już od godz. 17:00.

ARCHIWUM