blog Justyny i Moniki

Dwa ostatnie dni lipca minęły w Górznie pod znakiem sportowych emocji na XXII Mistrzostwach Polski w Triathlonie. Na zakończenie imprezy – w sobotę 31 lipca – odbył się festyn rekreacyjno-muzyczny, którego gwiazdą były Czerwone Gitary. W związku z tym tego dnia i my udałyśmy się do Górzna. Wpadłyśmy na pomysł, aby relacja z wczorajszego koncertu była trochę inna niż poprzednie. Zapraszamy zatem do lektury. (By przeczytać opisy fotek, skierujcie kursor myszy na zdjęcie)
Od 18:00 publiczność, która przybyła już na plac bawiła się przy piosenkach wykonywanych przez grupę “Tomek i Beata”. Nasz zespół przyjechał na miejsce parę minut po godz. 20:00:

(kliknijcie w zdjęcie, by je powiększyć)

Rozpoczęły się zatem przygotowania do występu, ekipa instalowała sprzęty. Wkrótce wszystko było już gotowe, więc około 21:30 przyszedł czas na rozgrzewkę, ostatnie próby głosowe i… po przybiciu tradycyjnych piątek Panowie wkroczyli na scenę. Poniżej trzy fotki sprzed:

 

 

 

 

 

 

(kliknijcie w zdjęcia, by je powiększyć) 

i dwie z koncertu:

 

 

 

 

 

 

 

 

(kliknijcie w zdjęcia, by je powiększyć)

W tym miejscu przepraszamy, że nie przygotowałyśmy dla Was większej fotorelacji z samego występu, ale postanowiłyśmy tym razem postawić na zabawę na koncercie, a była ona jak zawsze, znakomita! Wszyscy wspaniale bawili się w rytmie hitów zespołu. Zarówno starsi, jak i młodsi, a nawet ci całkiem mali doskonale znali teksty wszystkich piosenek i głośno śpiewali wraz z muzykami, a niektóre pary odważnie ruszyły do tańca. Nic więc dziwnego, że Panowie nie zostali tak szybko wypuszczeni ze sceny. Po występie muzycy jak zawsze chętnie rozdawali swoim fanom autografy:

(kliknijcie w zdjęcie, by je powiększyć)

Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autorek zabronione

ARCHIWUM