blog Justyny i Moniki

Podczas zbliżającej się trasy, muzyków będzie można zobaczyć na scenie 4 razy. Jutro – w sobotę – wyruszą do Chojny na festyn pod nazwą “Dni Kwatery”, gdyż jest on współorganizowany przez Przedsiębiorstwo Budowlane Kwatera. Koncertu będzie można posłuchać już o godz. 18:00 na placu przed siedzibą tej firmy (ul. Transportowa).
Występ ten, jak zapewne wiecie, został dopisany na stronę zespołu niedawno, podobnie jak Maciejewo (impreza zamknięta), Zabrze (impreza zamknięta), Toruń (koncert kolęd), Środa Wielkopolska czy Kraków, o którym wkrótce napiszemy trochę więcej.

Zapraszamy Was też na “Owocowy weekend” do Opola Lubelskiego, którego hasło głosi “Pomóżmy gminie Wilków”, tak więc jego celem jest pomoc powodzianom. W ramach niego w niedzielę – 8 sierpnia- na boisku za parkiem miejskim będzie można wziąć udział w kolejnej edycji Biesiady Sadowniczej, która zakończy się  wieczornym występem Czerwonych Gitar.

Na tym jednak nie skończy się nadchodząca trasa zespołu. Jeszcze w poniedziałek – 9 sierpnia – Panowie wystąpią w Warszawie na dwóch imprezach zamkniętych. Pierwszy koncert planowany jest na 17:30, a drugi na 20:30.

ARCHIWUM