blog Justyny i Moniki

Drodzy Fani, Nowy Rok zaczyna się naprawdę znakomicie! Cieszy nas, że możemy się z Wami podzielić tak fantastyczną informacją właśnie dziś – w dniu Jubileuszu 46-lecia zespołu. Informacja ta znajduje się też na oficjalnej stronie grupy i my właśnie przed chwilą również odebrałyśmy tę miłą wiadomość:

Utwór “Lecz tylko na chwilę” zespołu Czerwone Gitary znalazł się w gronie 60 piosenek kandydujących do tytułu “Przebój roku” plebiscytu “Grajmy swoje” radia RDN Małopolska. Rozwiązanie plebiscytu nastąpi 27 stycznia na antenie RDN Małopolska w godz.10.00-14.00. Do tego czasu radiosłuchacze mogą oddawać głos na tę piosenkę. 27 stycznia swoje głosy oddadzą też: Maria Szabłowska, Marek Niedźwiecki, Roman Rogowiecki, Dariusz Ciszewski oraz dziennikarze ze stacji radiowych: Via-Rzeszów, Victoria-Łowicz, IKS-Vancouver, I-Białystok, eM-Katowice, RDN Małopolska-Tarnów.

By głosować na “Lecz tylko na chwilę” należy wysłać SMS o treści: GRAJMY.31 pod 71051
Więcej szczegółów na stronie:

Tylko od naszych głosów zależy, czy najnowsza piosenka Czerwonych Gitar zostanie Polskim Przebojem Roku.  Bierzmy się zatem za głosowanie!

ARCHIWUM