blog Justyny i Moniki

Choć lato w pełni, to pogoda w lipcu wcale nas nie rozpieszczała. Prawdziwie ciepłymi i słonecznymi dniami cieszyliśmy się w tym miesiącu dość rzadko. Złośliwa aura, niestety, nie oszczędziła też uczestników piątkowego Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym w Kaliszu Pomorskim. Tutaj parasole nie przydały się tylko jako rekwizyty do przeboju “Ciągle pada”. Jednak deszcz nie okazał się dużą przeszkodą i na przekór złej pogodzie doskonale bawiono się wieczorem przy muzyce Czerwonych Gitar.

Na całe szczęście aura okazała się już nieco łaskawsza podczas pozostałych dwóch koncertów naszego zespołu. Prosto z Kalisza Pomorskiego muzycy udali się na Święto Biskupca. Kilka fotek możecie zobaczyć tutaj:

Zwieńczenie tej trzydniowej trasy stanowił niedzielny występ na Dniach Wielenia. Tutaj przez moment role się odwróciły i to wieleńska publiczność zaśpiewała dla Czerwonych Gitar. Tysiące fanów w podziękowaniu za znakomity koncert odśpiewało bowiem naszemu zespołowi wspaniałe “Sto lat”. Fotorelacje z niedzieli poniżej:

ARCHIWUM