blog Justyny i Moniki

W czwartek – 13 października – ponad pięć i pół tysiąca osób świętowało 20. urodziny grupy EKO Holding. We wrocławskiej Hali Stulecia zgromadzili się pracownicy, partnerzy handlowi, klienci oraz dostawcy. W skład  firmy wchodzi obecnie: 260 sklepów EKO, 670 sklepów franczyzowych Rabat, ponad 150 drogerii Jasmin oraz 14 sklepów spożywczych Aligator. Na gości jubileuszowej gali czekało wiele atrakcji, wśród których nie mogło zabraknąć koncertów gwiazd. Imprezę uświetniły występy: Czerwonych Gitar, Perfectu oraz Małgorzaty Ostrowskiej. Z kolei o dobry humor uczestników zadbał kabaret Ani Mru Mru. Imprezę prowadzili: Piotr Gąsowski i Robert Rozmus. Uroczystość zwieńczył widowiskowy pokaz fontanny na Pergoli. (Miejsce to na pewno jest znane wszystkim fanom naszego zespołu. Domyślacie się dlaczego? Oczywiście, że tak, bowiem to właśnie tam w 2007r. powstał teledysk do utworu “Wezmę cię ze sobą”:)

Tymczasem Czerwone Gitary przygotowują się do listopadowego Koncertu Wspomnień w warszawskiej Sali Kongresowej, który odbędzie się już za… trzy tygodnie. Kto jeszcze nie nabył biletu, może to zrobić m.in. za pośrednictwem portalu eventim.pl lub eBilet.pl Więcej informacji uzyskacie, po kliknięciu w baner znajdujący się po prawej stronie bloga.

Jednak zanim nadejdzie 12 listopada, muzycy mają zaplanowany jeszcze pewien koncert. Jaki? Gdzie? Szczegóły już niebawem.

ARCHIWUM