blog Justyny i Moniki

W Szczytnej atmosferę Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć już w ubiegłą sobotę – 17 grudnia – podczas corocznych miejskich Adwentaliów. Św. Mikołaj, kolędy, żywa szopka oraz wspólna wigilia sprawiły, że wszystkich opanowały prawdziwie świąteczne nastroje. Przyczynił się do tego także wieczorny koncert Czerwonych Gitar, podczas którego zabrzmiały największe hity zespołu, a wśród nich nie zabrakło przeboju “Dzień jeden w roku”. Na stronie miasta jest już dostępna fotorelacja:

Z podanej na stronie zapowiedzi wynika, że najprawdopodobniej wkrótce relacja z imprezy pojawi się także na stronie Telewizji Kłodzkiej.

PS. Nowa odsłona strony Czerwonych Gitar: www.czerwonegitary.pl cały czas się rozwija. Posłuchacie tam już muzyki na Święta, przeczytacie zaktualizowane informacje o muzykach oraz zobaczycie nowe (ale raczej znane Wam już :) fotki naszej szóstki na stronie głównej.

 

Tymczasem, Drodzy Fani, nie zapomnijcie odwiedzić naszego bloga jutro, jeśli chcecie się dowiedzieć co czeka nasz zespół w 2012 roku! :)

ARCHIWUM