blog Justyny i Moniki

Właśnie zakończyła się trzydniowa trasa koncertowa Czerwonych Gitar. W związku z tym możemy Wam obiecać, że w najbliższym czasie na blogu pojawi się sporo zdjęć i relacji. Będziemy też mogli posłuchać wywiadu. O tym jednak już wkrótce ;)
Rozpoczniemy więc od sobotniego koncertu w Gniewkowie, gdyż był to pierwszy z dwóch z występów, na których  pojawiłyśmy się w ten weekend. Czerwone Gitary zostały zaproszone na tegoroczne Dni Księstwa Gniewkowskiego. Impreza odbyła się w Parku Wolności. Przed koncertem gwiazdy wieczoru gniewkowską publiczność rozgrzewała inowrocławska grupa GRAM. Występ rozpoczął się zgodnie z planem o godz. 21:00. Obok znanych wszystkim  przebojów, Czerwone Gitary wykonują teraz trzy piosenki Krzysztofa Klenczona śpiewane dotychczas tylko na Koncertach Wspomnień. Mianowicie do repertuaru muzycy włączyli nostalgiczny utwór: “Latawce z moich stron” , trochę szybszy kawałek –  “Rok z kapryśną dziewczyną” oraz “Port”, o którym wspominałyśmy już w styczniu po toruńskim występie grupy. Oczywiście przygotowałyśmy dla Was fotorelację z koncertu, a na fotki w sieci jeszcze czekamy. Nasze zdjęcia znajdziecie w kolejnym albumie na Picasie:

Relację z Gniewkowa zamieszczamy na stronie dopiero teraz, gdyż dwa dni później wybrałyśmy się też na koncert Czerwonych Gitar w Operze Nova w Bydgoszczy, ale o tym napiszemy już trochę później ;)

Fot. Justyna i Monika
Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać zdjęć bez zgody autorek

ARCHIWUM