blog Justyny i Moniki

Ubiegłoroczne koncerty Czerwonych Gitar w Kołobrzegu – 16.07 oraz 14.08 – zorganizowane przez grudziądzką Agencję WENA cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że w tym roku – 8 lipca – zespół również zawitał do kołobrzeskiego amfiteatru im. A. Fredry. My także z chęcią pojawiłyśmy się po raz kolejny w tym pięknym, nadmorskim kurorcie. Warto wspomnieć, że obiekt, w którym odbywał się koncert, został niedawno odrestaurowany i jego otwarcie po remoncie odbyło się dosłownie parę dni przed występem naszego zespołu. Choć przed wyjazdem obawiałyśmy się odrobinę o pogodę, która ostatnio bywa dość nieprzewidywalna, to w tę niedzielę aura dopisała w zupełności, sprzyjała zarówno plażowiczom w ciągu dnia, jak i wieczorem – uczestnikom imprezy.
Gdy pojawiłyśmy się na miejscu, trwało właśnie ustawianie sprzętów, a chwilę później zaczęła się próba. Pół godziny przed rozpoczęciem występu otwarto amfiteatr dla publiczności, który szybko zapełnił się sympatykami grupy. Liczną kołobrzeską widownię serdecznie powitał w odnowionym obiekcie jego właściciel. Przeboje Czerwonych Gitar rozbrzmiewały już parę minut po godz. 20:00. Tegoroczny koncert bez wątpienia powtórzył sukces zeszłorocznych. Publiczność brała czynny udział w występie, reagowała bardzo spontanicznie i bawiła się naprawdę fantastycznie. Nierzadko można było usłyszeć od sympatyków tytuły piosenek, których chcieliby najbardziej posłuchać. Oczywiście fani doczekali się wszystkich swoich ulubionych hitów. Muzycy również byli bardzo zadowoleni z koncertu dla kołobrzeskiej widowni.

Dziękujemy zespołowi za kolejny świetny występ oraz mile i wesoło spędzony czas, Panu Jurkowi Skrzypczykowi za tak ciepłe i motywujące słowa pod adresem naszej strony, a Agencji WENA za, jak zawsze, doskonałą organizację imprezy!

Poniżej link do naszej fotorelacji umieszczonej w blogowej galerii na Picasie:

Fot. Justyna i Monika
Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać zdjęć bez zgody autorek

ARCHIWUM