blog Justyny i Moniki

Amfiteatry w Rewalu i Międzyzdrojach tętnią życiem przez całe lato. W lipcu i sierpniu co wieczór odbywa się tam szereg imprez rozrywkowych: koncerty i kabarety. W piątek – 10 sierpnia i sobotę – 11 sierpnia  po raz drugi w tym sezonie do tych nadmorskich kurortów zawitały Czerwone Gitary. Oba koncerty bez wątpienia powtórzyły sukcesy tych, które odbyły się w lipcu. Choć pierwszego dnia nieco zawiodła pogoda, publiczność bawiła się znakomicie. Z tym ostatnim, nie inaczej było dzień później – w Rewalu, do którego my również z chęcią powróciłyśmy, gdyż od razu spodobał nam się klimat tego miasteczka.
W niedzielny wieczór całe rodziny przybywały do rewalskiego amfiteatru, by móc posłuchać legendy polskiej muzyki. Zanim rozpoczął się koncert, amfiteatr był już zapełniony po same brzegi. Choć może wieczorna temperatura nie była prawdziwie letnia, około 20:00 podniosła się o parę kresek, gdyż przeboje Czerwonych Gitar nie pozwoliły marznąć zgromadzonej publiczności. Z pewnością się powtórzymy, ale uwielbiamy atmosferę, która panuje na koncertach nad morzem. Słowa: “morza szum, ptaków śpiew, złota pośród drzew…” nabierają tutaj dosłownego znaczenia ;) Muzycy także stwierdzili, że lubią panujący tu klimat. Z kolei samo Wybrzeże po raz kolejny w doskonały sposób pokazało, że muzyka Czerwonych Gitar nigdy się nie nudzi i nie starzeje, i to właśnie przy niej najlepiej spędza się wakacyjne dni.

Dziękujemy Panu Jurkowi Skrzypczykowi za uhonorowanie nas tak miłymi słowami podczas występu, całej ekipie za kolejne fantastyczne spotkanie i jak zawsze ciepłe przyjęcie ;)
Agencji Bama dziękujemy za organizację kolejnej świetnej imprezy z udziałem Czerwonych Gitar. Mamy nadzieję, że w przyszłości odbędzie się więcej podobnych wydarzeń, gdyż  jak widać, Wybrzeże naprawdę kocha nasze Czerwone Gitary!  ;)

Postarałyśmy się, aby fotorelacja z koncertu była trochę inna od tej z lipcowego występu. W galerii na Picassie znajdziecie nasz najnowszy fotoreportaż, liczący równo 100 zdjęć. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Miłego oglądania! ;)

Fot. Justyna i Monika
Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać zdjęć bez zgody autorek

ARCHIWUM