blog Justyny i Moniki

Ostatnia trasa koncertowa Czerwonych Gitar zapisze się w terminarzu  jako jedna z dłuższych w tym sezonie, gdyż trwała aż pięć dni. Zespół miał tylko jeden dzień na odpoczynek pomiędzy koncertami nad morzem a występami w Jaśle i Borkowicach.
Do pierwszej z tych miejscowości muzycy zawitali w sobotę – 25 sierpnia. To właśnie przy największych przebojach Czerwonych Gitar swoje 75-lecie świętowała firma Gamrat S.A. Z okazji brylantowego jubileuszu w pobliskiej Dąbrówce odbył się piknik rodzinny dla obecnych i byłych pracowników firmy, ich rodzin oraz innych zaproszonych gości. Zdjęcia z imprezy obejrzycie poniżej:

Następnego dnia Czerwone Gitary zagrały dla swoich fanów w Borkowicach, w których zorganizowane zostały dożynki powiatowo-gminne. Fotoreportaż udostępniono dziś na stronie:

Wakacje dobiegają już końca, jednak trasa Czerwonych Gitar trwa nadal. Jeszcze wiele występów naszego zespołu na pewno uprzyjemni co niektórym wrześniowy powrót do szkoły. Na kolejne koncerty zapraszamy Was już w drugi weekend września!

ARCHIWUM