blog Justyny i Moniki

Trzy różne miejscowości, trzy różne imprezy, ale za każdym razem taka sama entuzjastyczna reakcja widowni – tak śmiało można powiedzieć o ostatniej, dość intensywnej trasie Czerwonych Gitar. Muzycy rozpoczęli ją od piątkowej wizyty w Częstochowie. Park Miniatur “Złota Góra” zorganizował na swoim terenie kabaretowo – koncertowe “Pożegnanie lata”. Zanim na scenie pojawił się nasz zespół, publiczność zabawiał kabaret OTTO. Kilka zdjęć z imprezy zamieszczono już na stronie obiektu:

W sobotę grupa udała się do Połańca, w którym już od środy swoje święto obchodziła połaniecka kultura. Przez tych kilka dni mieszkańcy mogli uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych takich jak: wystawy, spektakle teatralne czy koncerty. Finał kilkudniowej imprezy odbył się w sobotę na placu przy muszli koncertowej, którą wieczorem zawładnęły Czerwone Gitary. “Koncert okazał się strzałem w dziesiątkę, trafił w gusta osób w każdym wieku a „giganci sceny” pożegnali połaniecką publiczność dopiero po kilku bisach” – czytamy o występie na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Przed Wami fotoreportaże:

Następnego dnia Czerwone Gitary odwiedziły swoich sympatyków w miejscowości Soleczniki na Litwie, gdzie odbywały się dożynki. Zdjęcia poniżej:

ARCHIWUM