blog Justyny i Moniki

16 listopada 2013r. w Sali Kongresowej w Warszawie o godz. 18:00 po raz pierwszy w historii Czerwone Gitary zagrają swoje największe przeboje, wzbogacone brzmieniem pełnego składu Orkiestry Symfonicznej.

ORKIESTRA SYMFONIKÓW GDAŃSKICH pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego, z entuzjazmem podjęła się współpracy przy jego tworzeniu. Profesjonalizm, młodość, energia symfoników, niesamowity temperament dyrygenta, talent aranżacyjny Marcina Szczypiorskiego i ogromna ilość przebojów, dynamika i pełne zaangażowanie muzyków Zespołu CZERWONE GITARY, powinny być gwarancją znakomitego widowiska, które na długo pozostanie w pamięci widzów.

Zapraszamy na profil orkiestry na Facebooku:
www.facebook.com/OrkiestraSymfonikowGdanskich

oraz oficjalne forum:
http://free4web.pl/3/0,172613,default.html

Musiało minąć 48 lat – mówi Jerzy Skrzypczyk – muzyk zespołu – żeby Czerwone Gitary zrealizowały tak nowatorski dla nas projekt. Jesteśmy przekonani, że te piękne i popularne piosenki, przyozdobione nutkami Orkiestry Symfonicznej, staną się jeszcze piękniejsze i z nową wartością odżyją w sercach naszych sympatyków. Życząc niezapomnianych wrażeń, zapraszamy na ten koncert.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie  już dziś można nabyć online za pośrednictwem firmy eBilet.pl

Źródło: materiały promocyjne organizatora

ARCHIWUM