blog Justyny i Moniki

Rok temu w maju Czerwone Gitary zagrały dla swoich fanów w bydgoskiej Operze Nova w Bydgoszczy. W tym roku zespół także został zaproszony do Bydgoszczy.  Tym razem muzycy wystąpili w Kinotearze ADRIA z okazji świętowanego 26 maja Dnia Matki. Koncert skończył się właściwie kilka godzin temu, więc mamy dla Was relację na gorąco;)
Kinoteatr ADRIA odgrywa ważną rolę w rozwoju bydgoskiej kultury, bowiem odbywa się tu obecnie wiele wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, występy kabaretów czy spektakle teatralne.
Gdy przebyłyśmy na miejsce na sali trwała właśnie próba. Koncert rozpoczął się zgodnie z planem o godz. 19:00. Muzyków na scenie powitała pełna sala sympatyków, ale na szczęście udało nam się znaleźć jakieś dwa wolne miejsca dla siebie;) Jak zawsze atmosfera na koncercie była znakomita. Było energicznie i żywiołowo, gdy zabrzmiały szybsze nuty piosenek takich jak: “10 w skali Beauforta”, “Ciągle pada”, “Rok z kapryśną dziewczyną” czy “Nie zadzieraj nosa” oraz nostalgicznie i melancholijne, gdy muzycy wykonali utwory: “Biały krzyż” czy “Latawce z moich stron”. Koncert, jak przystało na zespół rodem z Wybrzeża, został zwieńczony akcentem nadmorskim w postaci “Portu” Krzysztofa Klenczona. Kilka naszych zdjęć z koncertu zamieściłyśmy w galerii:

Fot. Justyna i Monika
Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać zdjęć bez zgody autorek

ARCHIWUM