blog Justyny i Moniki

Wczoraj – 20 maja – Czerwone Gitary zawitały do Torunia – miasta słynącego z pysznych pierników, miasta, które zawsze gorąco przyjmuje nas zespół niezależnie od miejsca i panującej aury. Nie inaczej było podczas wczorajszego koncertu, na który my również się wybrałyśmy. Tym razem przeboje Czerwonych Gitar rozbrzmiewały w samym sercu Torunia, a mianowicie na Rynku Staromiejskim.

Czerwone Gitary wkroczyły na scenę o godz. 19:00 i zabrały toruńską publiczność w muzyczną podróż po swojej 50-letniej historii, śpiewając swoje największe hity, a także prezentując materiał z nowej płyty “Jeszcze raz”. Niestety, parasolki otwarte przez publiczność podczas piosenki “Ciągle pada” musiały tym razem pozostać już w górze, bo w Toruniu tak jak w hicie zespołu – “…nagle ogniem otworzyły się niebiosa, potem zaczął deszcz ulewny siać z ukosa…” :)  Deszcz towarzyszył nam już do samego końca koncertu, jednak toruńska publiczność pokazała, że deszcz wcale jej nie straszny i bawiła się doskonale!

Dziękujemy zespołowi za wspaniały koncert oraz fantastyczne popołudnie i wieczór, które pomimo chłodnej, deszczowej aury były dzięki Wam bardzo ciepłe!:)

Nasze zdjęcia z koncertu są już w naszej galerii:

a tu można zobaczyć fotoreportaż dwutygodnika “Tylko Toruń”:

Fot. Justyna i Monika

ARCHIWUM