blog Justyny i Moniki

Pierwszy koncert Czerwonych Gitar w tym miesiącu odbędzie się już w najbliższy wtorek – 10 listopada – w Hali OSiR w Tarnowie Podgórnym. Początek występu przewidziano na godz. 18:00. Bilety są dostępne w siedzibie GOK „SEZAM”, Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo. Nabycie biletu online jest możliwe za pośrednictwem serwisu biletomat.pl:

W niedzielę – 22 listopada – Czerwone Gitary wystąpią na scenie Teatru Miejskiego w Sieradzu. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety są do nabycia w kasie teatru. Kilka jest jeszcze dostępnych w sprzedaży na stronie:
Tego samego dnia Czerwone Gitary pojawią się także w Tomaszowie Mazowieckim na tegorocznej edycji koncertu “FAMKA”. Impreza, w trakcie której zostaną rozdane muzyczne nagrody Radia FaMa, odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Muzycy pojawią się na scenie ok. 22:30. Więcej informacji poniżej:

W kolejną niedzielę – 29 listopada – o godz. 18:00 zaplanowany jest koncert w Hali Energia w Bełchatowie. Bilety można zakupić na stronach:

W przypadku zmian wpis będzie aktualizowany. 

ARCHIWUM