blog Justyny i Moniki

Amfiteatr w Międzyzdrojach tętni życiem przez całe wakacje, gdyż w ramach “Artystycznego Lata” odbywają się tam liczne koncerty lub wieczory pełne śmiechu przy skeczach znanych kabaretów. W czwartek – 28 lipca – w amfiteatrze królowały przeboje Czerwonych Gitar. Międzyzdroje były pierwszym punktem na nadmorskiej trasie zespołu. Przypomnijmy, że zespół zawitał do Międzyzdrojów ponownie po dwóch latach, gdyż ostatni raz muzycy występowali tu w lipcu 2014r. My wcześniej miałyśmy okazję bawić się na koncercie w Międzyzdrojach w sierpniu 2012r. Zdjęcia z tego występu, dla przypomnienia, można obejrzeć TUTAJ. A tymczasem dziś do naszej galerii dołączają tegoroczne zdjęcia, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Występ zgodnie z planem rozpoczął się o godzinie 20:00. Znany i lubiany repertuar porwał do zabawy publiczność w każdym wieku. Wspomnienia z koncertu powróciły wraz z uczestnikami do domów w różnych częściach Polski, gdyż na koncert licznie przybyli sympatycy, spędzający akurat urlop w tym pięknym kurorcie. Również do zdjęć urlopowiczów z wakacji mogły dołączyć kolejne cenne fotografie – a mianowicie – pamiątkowe fotki z muzykami, na które oczywiście nie zabrakło czasu po koncercie. Od razu informujemy, że jeśli ktoś nie miał okazji pojawić się ubiegłym tygodniu na którymś z koncertów Czerwonych Gitar, a planuje urlop w tamtych stronach w połowie sierpnia, będzie jeszcze mógł wybrać się na koncert zespołu w pobliskim Rewalu. Czerwone Gitary zagrały w tej miejscowości dzień później – 29 lipca – i wystąpią tam ponownie 16 sierpnia (wtorek).

Panowie, dzięki za to muzyczne spotkanie tam gdzie… nie, nie gdzie woda i las, lecz… w tym przypadku “morza szum i ptaków śpiew…” :)

Poniżej link do galerii z Międzyzdrojów:

Prosimy nie kopiować i nie rozpowszechniać zdjęć bez zgody autorek.

ARCHIWUM