blog Justyny i Moniki

Zbliża się listopad, pora więc przyjrzeć się trasie koncertowej zespołu na nadchodzący miesiąc. Rozpocznie się ona we wtorek – 8.11 – koncertem w Nowym Sączu, w ramach imprezy zamkniętej.

Następnie w sobotę – 12.11 – Czerwone Gitary odwiedzą swoich niemieckich fanów, udając się do Essen. Występ zespołu zaplanowany jest w ramach polskiego “Koncertu Gwiazd”. Impreza odbędzie się w Hali Gruga. Więcej informacji można znaleźć w tym wpisie:

EDIT: W piątek – 18.11 – muzyków czeka wspólny występ z Płocką Orkiestrą Symfoniczną. Szykuje się więc już czwarty koncert z cyklu “Czerwone Gitary Symfonicznie”. Tym razem przebojów zespołu w symfonicznych aranżacjach będzie można posłuchać w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Początek o godz. 19:00.

W sobotę – 19.11 – zespół zawita do Sędziszowa Małopolskiego i wystąpi na jubileuszowym koncercie z okazji 1000 notowania listy Dino Top na antenie Polskiego Radia Rzeszów. O godz. 18:00 tego dnia na antenie rozgłośni będzie można posłuchać transmisji koncertu. Istnieje możliwość zdobycia zaproszenia na tę imprezę. Szczegóły znajdują się pod tym linkiem:

W poniedziałek – 21.11 – hity Czerwonych Gitar ponownie będą rozbrzmiewać w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Ponownie, ponieważ, przypominamy, że właśnie tam rok temu (14 marca 2015)  zespół uroczyście świętował swojego 50-lecie.

Następnego dnia – 22.11 – muzyków czeka koncert w Kielcach, w ramach imprezy zamkniętej.

EDIT: Planowany koncert w Chojnicach – 26.11 – nie odbędzie się.

Bilety na koncerty w Gdańsku można nabyć poniżej:

ARCHIWUM