blog Justyny i Moniki

Po 12 latach Czerwone Gitary znów zawitały do serca Borów Tucholskich, bo właśnie takim mianem określa się Tucholę. W piątkowy wieczór – 15 grudnia 2017 – takie przeboje jak “Historia jednej znajomości”, “Kwiaty we włosach” czy “10 w skali Beauforta” rozbrzmiewały w sali restauracji i hotelu “Panorama Tucholi” i porwały do tańca zgromadzonych gości.

W podobny jesienno-zimowy wieczór, lecz 12 lat temu – 20 listopada 2005 – zespół wystąpił w Tucholskim Ośrodku Kultury. Koncert odbył się wówczas w ramach obchodów 40-lecia zespołu i był… pierwszym koncertem Czerwonych Gitar, na którym byłyśmy… i od którego na dobre zaczęła się nasza przygoda z Czerwonymi Gitarami… i blogiem :-)

W tym miejscu chciałybyśmy podziękować Czerwonym Gitarom za te wspólne 12 lat i ponad 50 “wspólnych” koncertów. Przez te 12 lat wiele się zmieniło, zarówno w zespole, jak i u nas… wkroczyłyśmy w dorosłe życie, ukończyłyśmy szkołę i studia, pracujemy… Cieszy nas jednak, że temu wszystkiemu towarzyszyła – i nadal towarzyszy – Wasza muzyka i setki wspomnień, które nam niesie! …i jak zawsze: do zobaczenia gdzieś w trasie!

Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszego występu Czerwonych Gitar:


Tuchola 15.12.2017
Fot. blog.czerwonegitary.pl

ARCHIWUM