blog Justyny i Moniki

„Drodzy Fani, w związku z odejściem z zespołu naszego dotychczasowego gitarzysty Dariusza Olszewskiego, Czerwone Gitary aktualnie występują w składzie: Jerzy Skrzypczyk, Arkadiusz Wiśniewski, Marek Jabłoński, Mieczysław Wądołowski oraz Marcin Niewęgłowski.
Darkowi dziękujemy za wiele wspólnie spędzonych lat na muzycznej scenie, życzymy Mu dużo zdrowia i dalszych, artystycznych sukcesów. Muzycy z Czerwonych Gitar”

Taki wpis pojawił się na oficjalnym Facebooku Czerwonych Gitar. My, Fani, również dołączamy się do tych podziękowań i życzeń! Darku, dziękujemy Ci za Twoją pozytywną energię, uśmiech i serdeczność! Przez kilkanaście lat współtworzyłeś historię legendarnego zespołu! Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze. Realizuj dalej swoje plany i marzenia!

Do zespołu powrócił Marcin Niewęgłowski, który współpracował już z grupą w latach 2014 – 2016. Przypomnijmy, że z muzyką Czerwonych Gitar jest on związany już od najmłodszych lat. W 2001 roku otrzymał główną nagrodę I Ogólnopolskich Prezentacji Muzyki z gwiazdą – Czerwonymi Gitarami – w Stargardzie Szczecińskim. W późniejszych latach zostawał laureatem wielu innych konkursów i festiwali o tej tematyce. Wraz z ojcem założył też własny zespół. Życzymy powodzenia na wspólnej scenie z Czerwonymi Gitarami!

ARCHIWUM