blog Justyny i Moniki

Gdy spojrzy się na terminarz Czerwonych Gitar, pozytywnie zaskakuje ogromna liczba koncertów, a trasa na dzień dzisiejszy sięga już kwietnia 2024 roku! Jednak trudno się dziwić: zespół każdym kolejnym koncertem pokazuje, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a niegasnąca sympatia fanów od lat, tłumy na koncertach i długie kolejki po płyty, autografy i pamiątkowe zdjęcia pokazują, że muzyka Czerwonych Gitar nie starzeje się… a wręcz przeciwnie!

Nie inaczej było wczoraj w Trzciance. “Czerwone Gitary po raz pierwszy w Trzciance!” – takim hasłem zapowiadany był wczorajszy koncert zespołu w hali widowiskowo – sportowej, zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny. Gdy w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień, hala wypełniła się po brzegi, nie tylko mieszkańcami miasta, ale także okolicznymi.

Po entuzjastycznie przyjętym koncercie oraz dwóch bisach Czerwone Gitary jak zawsze poświęciły sporo czasu swoim sympatykom, by złożyć podpisy na płytach, przygotowanych przez fanów zdjęciach… a na nawet na gitarze, którą przyniósł nastoletni sympatyk tego instrumentu.

Dzięki za kolejną świetną dawkę muzycznej energii! Mamy nadzieję, że udało nam się ją przekuć na fotografie:

Fot. blog.czerwonegitarypl

ARCHIWUM