blog Justyny i Moniki
HISTORIE

Trzyczęściowy cykl przedstawiający historie powstania niektórych przebojów Czerwonych Gitar:


Część I - 10 piosenek

Część II - 10 piosenek

Część III - 11 piosenek

PLAYLISTY

Zestawienia 10 przebojów Czerwonych Gitar na każdą porę roku:

1. Wiosna
2. Lato
3. Jesień
4. Zima
STATYSTYKA
stat4u

Czerwone Gitary niejednokrotnie świętowały swój tegoroczny jubileusz ze swoimi polskimi fanami. W marcu uczcili go także z Polonią amerykańską, a w maju z naszymi zachodnimi sąsiadami. Teraz  nasi jubilaci wybrali się do swoich sympatyków w Rosji. W minioną środą – 17  listopada – hity zespołu królowały bowiem w nowoczesnej sali koncertowej: Crocus City Hall w Moskwie. Tego dnia szlagiery zespołu zabrzmiały nie tylko w oryginalnym wykonaniu, ale zostały też wykonane przez znane rosyjskie zespoły. Zdjęcia z tego festiwalu pojawiły się na stronach:

Zachęcamy Was też do przejrzenia forum (w języku rosyjskim), które polecił nam Pan Andrzej – Fan Czerwonych Gitar, mieszkający w Rosji. Znajdziecie tam bowiem temat poświęcony koncertowi zespołu. Bardzo było nam miło, gdy przeglądając to forum, natknęłyśmy się na link do naszego bloga:)

Poza tym na jednej z rosyjskich stron opublikowano wywiad z Jerzym Skrzypczykiem. (Do jego przeczytania również wymagana jest więc znajomość języka rosyjskiego:)

ARCHIWUM