blog Justyny i Moniki

Dzisiaj mamy dla Was kolejne miłe wiadomości. Otóż jutro, w niedzielę – 30.01- naszych Muzyków będzie można spotkać w godz. 12:00 – 14:00 w Centrum Handlowo – Rozrywkowym “Galaxy” w Szczecinie. Zespół pojawi się tam w nowo otwartym studiu telewizyjnym na nagraniu kolejnego odcinka “Galaktyki Pomerania”. Jest to program o charakterze publicystyczno-rozrywkowym realizowany przez Telewizję Pomerania. Można go oglądać na antenie TV POMERANIA w sieciach kablowych MULTIMEDIA, UPC, VECTRA oraz na www.pomerania.tv. Od stycznia 2011 roku  emitowany jest przez 7 dni w tygodniu; od wtorku do soboty wydania premierowe oraz w niedziele i poniedziałki – najciekawsze fragmenty audycji z tygodnia.

Jak dowiedziałyśmy się od Telewizji Pomerania, odcinek z udziałem Czerwonych Gitar będzie dostępny w streamie na stronie internetowej:  www.pomerania.tv w dniu jego premiery na antenie, czyli w poniedziałek, 31.01. Wywiad z Cz.G. zobaczymy w trzeciej części programu, która rozpocznie się ok. 18.25. Powtórkę będzie można również obejrzeć o 22.25 oraz we wtorek o 10.25 i 14.25.
Natomiast w środę, 02.02. program zostanie także udostępniony na stronie internetowej w formie bezpłatnego VOD, w zakładce “Programy/Galaktyka Pomerania”.

To jednak nie wszystko – już w marcu obszerne fragmenty wywiadu, wzbogacone fragmentami wideoklipów zespołu i koncertu Czerwonych Gitar w Operze Leśnej w Sopocie, wyemitowane zostaną w 82 telewizjach lokalnych w Polsce (w większości są to telewizje sieci kablowej VECTRA S.A.), w programie muzycznym “Tylko o mnie”. (Archiwalne wydania audycji “TYLKO O MNIE” dostępne są na stronie www.slupsktv.pl)

ARCHIWUM